1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg Dames 1 teamfoto 2020-2021 zonder begeleiding bewerkt 1.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg MHC Heren 1 - 2020 Banner 1.jpg
Dit schema loopt van 26-10-2020 t/m 11-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Keepers Trainingsgroep KG6 Bart Berghs
17:30 - 18:45 MB3 Sam Verweel KG8 - AB
18:15 - 19:30 Keepers Trainingsgroep KG6 - CD Bart Berghs
18:15 - 19:30 MC2 Jasper Schambergen
Roger van den Bosch
KG6 - AB
18:15 - 19:30 MC3 Caro Theunisz KG4 - CD
18:15 - 19:30 MD4 Charlotte Schambergen- Maurer
Tanja Meijers - Wijnen
KG4 - AB
18:45 - 20:00 MA3 Sam Verweel KG8 - AB
19:30 - 20:45 Keepers Trainingsgroep KG6 - CD Bart Berghs
19:30 - 20:45 MB1 Baer Adriaens
Paul Mes
KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB2 Diemar Tonningen KG8 - CD
19:30 - 20:45 MB4 Tanja Meijers - Wijnen KG7 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Caro Theunisz KG6 - AB
19:30 - 20:45 MC1 Ralph Jacobs KG4 - CD
20:45 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KG6 - CD Bart Berghs
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 JD2 Sam Dovermann KG8 - AB
17:00 - 18:15 JD3 Ewout Eenhoorn KG4 - AB
17:00 - 18:15 M8E1 KG6
17:00 - 18:15 M8E2 KG6
17:00 - 18:15 M8E3 KG6
17:00 - 18:15 M8E4 KG6
17:00 - 18:15 MD5 Patrick Maas KG4 - CD
18:15 - 19:30 JC1 Casper Claassen KG4 - CD
18:15 - 19:30 JD1 Jasper Schambergen KG8 - AB
18:15 - 19:30 MC4 Patrick Maas KG4 - AB
18:15 - 19:30 MD1 Ewout Eenhoorn
Marike Adriaens-van de Water
KG6
18:15 - 19:30 MD2 Ewout Eenhoorn
Marike Adriaens-van de Water
KG6
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG8 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Casper Claassen KG6 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Bas Meijers KG4 - AB
19:30 - 20:45 JB2 Thijmen ten Asbroek KG7 - AB
19:30 - 20:45 MA1 Raoul Honings KG4 - CD
19:30 - 20:45 MA4 KG7 - CD Heren 1
19:30 - 20:45 MC2 Jasper Schambergen
Roger van den Bosch
KG6 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 Cas Claassen & Tanja Meijers
17:00 - 18:15 Benjamins Trainingsgroep KG6 - A
17:00 - 18:15 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 - A
17:00 - 18:15 J6E1 KG8 Alger van Maaren
17:00 - 18:15 J6E2 KG8 Alger van Maaren
17:00 - 18:15 JF1 KG8 Alger van Maaren
17:00 - 18:15 M6E1 KG4 - BCD Danielle van de Beek, Anne Sophie Prickartz
17:00 - 18:15 M6E2 KG4 - BCD Danielle van de Beek, Anne Sophie Prickartz
17:00 - 18:15 M6E3 KG4 - BCD Danielle van de Beek, Anne Sophie Prickartz
17:00 - 18:15 MF1 KG6 - BCD Feline Krekelberg
17:00 - 18:15 MF2 KG6 - BCD Feline Krekelberg
17:00 - 18:15 MF3 KG6 - BCD Feline Krekelberg
17:00 - 18:15 MF4 KG6 - BCD Feline Krekelberg
18:15 - 19:30 JC1 Casper Claassen KG4 - CD
18:15 - 19:30 MC1 Ralph Jacobs KG4 - AB
18:15 - 19:30 MC5 Ernest Lempers KG6 - AB
18:15 - 19:30 MD6 Féline Krekelberg KG6 - CD
19:30 - 20:45 JB1 Casper Claassen KG4 - CD
19:30 - 20:45 JB2 Thijmen ten Asbroek KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Pascal Wauben KG6 - CD
19:30 - 20:45 MB1 Baer Adriaens
Paul Mes
KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB4 Kim Wehrens KG8 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 M8E1 KG4
17:00 - 18:15 M8E2 KG4
17:00 - 18:15 M8E3 KG4
17:00 - 18:15 M8E4 KG4
17:00 - 18:15 MD5 Patrick Maas KG6 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Joep Seuren KG4 - CD
18:15 - 19:30 MB3 Sam Verweel KG8 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Jasper Schambergen
Roger van den Bosch
KG4 - AB
18:15 - 19:30 MC4 Patrick Maas KG6 - AB
18:15 - 19:30 MC5 Ernest Lempers KG6 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Casper Claassen KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA1 Raoul Honings KG4 - CD
19:30 - 20:45 MA3 Sam Verweel KG7 - AB
19:30 - 20:45 MB1 Baer Adriaens
Paul Mes
KG6 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Reinier Bierens KG8 - AB
19:30 - 20:45 MC1 Ralph Jacobs KG8 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E1 KG6
17:00 - 18:15 J6E2 KG6
17:00 - 18:15 JD2 Sam Dovermann KG4 - CD
17:00 - 18:15 JD3 Ewout Eenhoorn KG4 - AB
17:00 - 18:15 M6E1 KG6
17:00 - 18:15 M6E2 KG6
17:00 - 18:15 M6E3 KG6
18:15 - 19:30 JC1 Casper Claassen KG6 - AB
18:15 - 19:30 MA2 KG6 - CD Dames 1
18:15 - 19:30 MC3 Caro Theunisz KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Ewout Eenhoorn
Marike Adriaens-van de Water
KG4
18:15 - 19:30 MD2 Ewout Eenhoorn
Marike Adriaens-van de Water
KG4
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG8 - AB
18:15 - 19:30 MD4 Charlotte Schambergen- Maurer
Tanja Meijers - Wijnen
KG7 - CD
18:15 - 19:30 MD6 Féline Krekelberg KG7 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Casper Claassen KG6 - CD
19:30 - 20:45 MA1 Raoul Honings KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA4 Mirte van Hees KG8 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Caro Theunisz KG8 - CD