1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg Dames 1 teamfoto 2020-2021 zonder begeleiding bewerkt 1.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg MHC Heren 1 - 2020 Banner 1.jpg

Heren 3

Spelers Heren 3

Quincy Aitatus
Matteo Antonini
Emel Beciri
Joshua van den Berg
Yannick van der Bijl
Wouter Bronkhorst
László Esser
Felix Feldmeier
Jonas Flöter
Nicholas jorg Friedrich
Florian Hanselmann
Gijs van Hoof
Darius Huisman
Jake King
Kaspar Kortenkamp
Oscar Loftus
Diederick van Nispen
Oetse Oltmans
Melle de Ridder
Michel Schreiber
Quinten Steindl
Matias Stinnes
Dario Strikwerda
Maximilian Thrum

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dario Strikwerda

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Maastricht H3 Delta Venlo H7 0:00
Geel-Zwart H5 Geel-Zwart H4 0:00
Venray H2-O Helmond H7 11:00
Meerssen/ Sjinborn H1 Best H4 11:00
Horst H2-O Boxmeer H2-O 13:00
Oranje-Rood H13 Hopbel H4 13:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Best H4 11 31 10 1 0
2 Geel-Zwart H5 11 27 9 0 2
3 Helmond H7 11 22 7 1 3
4 Maastricht H3 11 19 6 1 4
5 Meerssen/ Sjinborn H1 11 19 6 1 4
6 Venray H2-O 11 19 6 1 4
7 Delta Venlo H7 11 17 5 2 4
8 Horst H2-O 11 13 4 1 6
9 Geel-Zwart H4 11 9 1 6 4
10 Boxmeer H2-O 11 7 2 1 8
11 Oranje-Rood H13 11 3 0 3 8
12 Hopbel H4 11 -1 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Delta Venlo H7 n.n.b thuis
12 mrt MHC Best H4 n.n.b uit
19 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H4 n.n.b thuis
26 mrt HC Helmond H7 n.n.b uit
2 apr MHC Boxmeer H2-O n.n.b thuis
16 apr MHCV H2-O 11:00 uit
23 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H5 n.n.b thuis
14 mei HV Meerssen H1 n.n.b uit
21 mei HC Horst H2-O 12:45 uit
4 jun HC Oranje Rood H13 n.n.b thuis
11 jun SMHC De Hopbel H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Best H4 Meerssen/ Sjinborn H1 (2-1)final
Hopbel H4 Oranje-Rood H13 (0-0)scheduled
Delta Venlo H7 Maastricht H3 (12-0)final
Boxmeer H2-O Horst H2-O (1-3)scheduled
Geel-Zwart H4 Geel-Zwart H5 (4-6)final
Helmond H7 Venray H2-O (4-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Venray H2-O Boxmeer H2-O (2-0)scheduled
Maastricht H3 Best H4 (2-4)final
Horst H2-O Hopbel H4 (6-0)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Geel-Zwart H4 (6-2)final
Geel-Zwart H5 Helmond H7 (6-5)final
Oranje-Rood H13 Delta Venlo H7 (2-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Helmond H7 Meerssen/ Sjinborn H1 (1-6)scheduled
Boxmeer H2-O Geel-Zwart H5 (1-9)scheduled
Delta Venlo H7 Hopbel H4 (6-0)final
Venray H2-O Horst H2-O (2-1)scheduled
Geel-Zwart H4 Maastricht H3 (5-5)final
Best H4 Oranje-Rood H13 (6-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood H13 Geel-Zwart H4 (1-1)final
Hopbel H4 Best H4 (2-3)final
Horst H2-O Delta Venlo H7 (1-0)final
Maastricht H3 Helmond H7 (1-3)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Boxmeer H2-O (4-0)scheduled
Geel-Zwart H5 Venray H2-O (6-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Boxmeer H2-O Maastricht H3 (0-7)scheduled
Helmond H7 Oranje-Rood H13 (6-0)scheduled
Venray H2-O Meerssen/ Sjinborn H1 (2-1)scheduled
Geel-Zwart H4 Hopbel H4 (3-3)scheduled
Best H4 Delta Venlo H7 (2-2)scheduled
Geel-Zwart H5 Horst H2-O (8-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Maastricht H3 Venray H2-O (6-0)final
Hopbel H4 Helmond H7 (2-6)final
Horst H2-O Best H4 (0-4)final
Delta Venlo H7 Geel-Zwart H4 (1-2)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Geel-Zwart H5 (2-6)final
Oranje-Rood H13 Boxmeer H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Boxmeer H2-O Hopbel H4 (4-2)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Horst H2-O (1-0)final
Venray H2-O Oranje-Rood H13 (2-2)final
Geel-Zwart H4 Best H4 (2-5)final
Helmond H7 Delta Venlo H7 (4-1)final
Geel-Zwart H5 Maastricht H3 (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Delta Venlo H7 Boxmeer H2-O (8-1)scheduled
Horst H2-O Geel-Zwart H4 (2-2)scheduled
Maastricht H3 Meerssen/ Sjinborn H1 (5-2)scheduled
Oranje-Rood H13 Geel-Zwart H5 (2-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart H5 Hopbel H4 (13-1)final
Venray H2-O Delta Venlo H7 (2-1)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Oranje-Rood H13 (7-2)scheduled
Boxmeer H2-O Best H4 (1-7)scheduled
Helmond H7 Geel-Zwart H4 (5-5)final
Maastricht H3 Horst H2-O (6-2)scheduled
WOENSDAG 16 NOVEMBER 2022
Best H4 Helmond H7 (2-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H13 Maastricht H3 (0-5)final
Geel-Zwart H4 Boxmeer H2-O (1-1)scheduled
Hopbel H4 Meerssen/ Sjinborn H1 (1-2)final
Best H4 Venray H2-O (2-0)final
Helmond H7 Horst H2-O (2-1)scheduled
Delta Venlo H7 Geel-Zwart H5 (2-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Maastricht H3 Hopbel H4 (11-0)final
Meerssen/ Sjinborn H1 Delta Venlo H7 (5-5)final
Geel-Zwart H5 Best H4 (1-2)final
Horst H2-O Oranje-Rood H13 (4-2)final
Boxmeer H2-O Helmond H7 (2-6)scheduled
VRIJDAG 2 DECEMBER 2022
Venray H2-O Geel-Zwart H4 (5-0)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Hopbel H4 Venray H2-O (0-2)scheduled