1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg Dames 1 teamfoto 2020-2021 zonder begeleiding bewerkt 1.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg MHC Heren 1 - 2020 Banner 1.jpg

Heren 30-1

Spelers Heren 30-1

Koert Adriaans
Philip van Ballegooie
Robin Barnby
Giel Custers
Remco Fennes
Maurits Gosler
Robert van den Heuvel
Egbert Huizing
Bram Jaspars
Sander Last
Alger van Maaren
Patrick Maas
Bas Meijers
Paul Mes
Eric Neervoort
Meindert Pelkmans
Tobias Reehuis
Dirk Reemers
Edgar Schippers
Joep Seuren
Niels Spanjers
Fabian van der Velden
Michiel de Wolf

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Niels Spanjers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss H30-1 Oranje-Rood H30-3 11:30

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht H30-1 10 22 7 1 2
2 Nuenen H30-3 10 22 7 1 2
3 Oss H30-1 9 18 5 3 1
4 Nuenen H30-2 10 17 5 2 3
5 Geel-Zwart H30-1 10 15 4 3 3
6 Oranje-Rood H30-3 9 14 4 2 3
7 Nuenen H30-1 9 14 4 2 3
8 Berlicum H30-1 10 13 4 1 5
9 Heesch H30-1 9 7 2 1 6
10 Oedenrode H30-1 10 5 1 2 7
11 Helmond H30-1 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Oss H30-1 n.n.b uit
12 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H30-1 n.n.b thuis
19 mrt HC Oranje Rood H30-3 10:30 uit
26 mrt Nuenen H30-3 n.n.b thuis
2 apr Sint Oedenrode H30-1 n.n.b thuis
16 apr Mixed Hockey Club Heesch H30-1 n.n.b uit
23 apr Hockeyclub Berlicum H30-1 n.n.b thuis
14 mei Nuenen H30-1 n.n.b uit
21 mei Nuenen H30-2 n.n.b thuis
4 jun HC Helmond H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood H30-3 Geel-Zwart H30-1 (1-1)scheduled
Nuenen H30-1 Nuenen H30-3 (2-4)scheduled
Heesch H30-1 Helmond H30-1 (7-1)final
Maastricht H30-1 Oss H30-1 (3-4)final
Berlicum H30-1 Nuenen H30-2 (6-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Oss H30-1 Oedenrode H30-1 (1-1)final
Nuenen H30-2 Nuenen H30-1 (1-1)scheduled
Geel-Zwart H30-1 Maastricht H30-1 (8-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Nuenen H30-2 Nuenen H30-3 (3-2)scheduled
Heesch H30-1 Oss H30-1 (2-3)final
Oedenrode H30-1 Geel-Zwart H30-1 (1-5)scheduled
Nuenen H30-1 Helmond H30-1 (5-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood H30-3 Oedenrode H30-1 (2-1)scheduled
Helmond H30-1 Nuenen H30-2 (1-3)final
Nuenen H30-3 Maastricht H30-1 (2-2)scheduled
Oss H30-1 Berlicum H30-1 (3-1)final
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Nuenen H30-3 Oranje-Rood H30-3 (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Helmond H30-1 Nuenen H30-3 (2-5)scheduled
Oedenrode H30-1 Maastricht H30-1 (1-7)scheduled
Heesch H30-1 Oranje-Rood H30-3 (4-2)scheduled
Berlicum H30-1 Geel-Zwart H30-1 (3-3)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nuenen H30-3 Oedenrode H30-1 (13-0)scheduled
Oranje-Rood H30-3 Berlicum H30-1 (5-0)final
Geel-Zwart H30-1 Nuenen H30-1 (1-2)scheduled
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Nuenen H30-1 Oss H30-1 (1-1)final
Maastricht H30-1 Oranje-Rood H30-3 (3-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Geel-Zwart H30-1 Heesch H30-1 (3-1)final
Helmond H30-1 Berlicum H30-1 (3-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Helmond H30-1 Oss H30-1 (2-8)final
Nuenen H30-1 Oranje-Rood H30-3 (2-4)scheduled
Berlicum H30-1 Maastricht H30-1 (1-4)final
Heesch H30-1 Oedenrode H30-1 (2-2)final
Nuenen H30-2 Geel-Zwart H30-1 (4-2)final
DONDERDAG 3 NOVEMBER 2022
Oss H30-1 Nuenen H30-2 (6-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H30-3 Nuenen H30-2 (0-0)final
Oedenrode H30-1 Berlicum H30-1 (1-5)final
Maastricht H30-1 Nuenen H30-1 (5-2)scheduled
Geel-Zwart H30-1 Helmond H30-1 (6-1)final
Nuenen H30-3 Heesch H30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berlicum H30-1 Heesch H30-1 (5-2)final
Helmond H30-1 Oranje-Rood H30-3 (1-6)scheduled
Nuenen H30-2 Maastricht H30-1 (1-4)final
Oss H30-1 Nuenen H30-3 (0-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart H30-1 Oss H30-1 (2-2)final
Oedenrode H30-1 Nuenen H30-2 (6-7)final
Maastricht H30-1 Helmond H30-1 (13-1)final
Berlicum H30-1 Nuenen H30-3 (4-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Helmond H30-1 Oedenrode H30-1 (2-3)final
Nuenen H30-1 Berlicum H30-1 (2-0)final
Nuenen H30-2 Heesch H30-1 (6-3)final
Nuenen H30-3 Geel-Zwart H30-1 (2-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Maastricht H30-1 Heesch H30-1 (6-1)final
Nuenen H30-1 Oedenrode H30-1 (2-0)scheduled